A termék sajnos már nincs forgalomban.
| Súly | 0.92 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 44 x 19 x 30 cm |
| Anyag | 100% poliészter |
| Terhelhetőség | 9.00 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
| EAN | 8592571023943 |
| Modell | Az összes VIKI termék |
| Évfolyam vagy kor | felső tagozat, középiskola, 5. osztály |
| Szín | kék, lila |
| Nem | lányoknak |
| Kollekció | 2024 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Tágas kétrekeszes diákhátizsák galaxis motívummal. A hátizsák hátsó része párnázott és anatómiailag formázott. A hátsó rekeszben egy párnázott zseb található laptop és tablet számára, a második rekeszben pedig egy cipzáras zseb és egy kulcstartó.
Ezenkívül a hátizsák elején két tépőzáras fogantyú található, amelyeken például egy kerékpáros sisakot tarthat. Kiegészíthető egy ETUE 24030 tolltartóval azonos kivitelben.