| Súly | 0.96 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 43 x 22 x 30 cm |
| Anyag | 100% újrahasznosított poliészter (rPET) |
| Terhelhetőség | 7.00 kg |
| Űrtartalom | 26 l |
| EAN | 8592571029761 |
| Modell | Az összes CODA termék |
| Évfolyam vagy kor | 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály, 5. osztály |
| Szín | kék, fekete |
| Motívum | technikai |
| Nem | fiúknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
A CODA 26021 iskolatáska a CODA fazonban készült, amely tökéletes választás 125 cm-es testmagasságtól, és ideális a 2–5. osztályos gyerekek számára. A digitális dizájn a technológia, kódrendszerek és számítógépes világ inspirációjával készült, így a hátizsák igazán modern megjelenésű – azonnal felkelti a figyelmet.
A táska ergonomikusan kialakított hátrésszel és puha párnázású, állítható vállpántokkal rendelkezik, amelyek kényelmesen igazodnak a növésben lévő gyerek testéhez. A magasságban állítható mellkaspánt segít stabilan a háton tartani a táskát, és növeli a komfortérzetet a mindennapos viselés során.
A belső tér átláthatóan tagolt, így könnyű rendet tartani. A könyvek vagy a füzetek számára ajánlott a hátsó részbe pakolni. Az első zseb ideális a könnyebb iskolai felszereléshez, például tolltartóhoz vagy a uzsonnás dobozhoz. A levehető kulcstartó karabiner is a felszerelés része, így az apróságok mindig kéznél lesznek.
A táskához passzoló PENN 26021 mintás tolltartóval is kiegészítheted a szettet.
Az oldalsó zsebek tökéletesek kulacs tárolására – például gond nélkül elfér bennük egy ZIVA kulacs 0,5 literes űrtartalommal. A táskán fényvisszaverő elemek is vannak elöl, oldalt és a vállpántokon, amelyek segítenek biztonságban tartani gyermekedet gyenge látási viszonyok között is.
Az alsó rész strapabíró TOPDURA anyagból készült, amely védi a táskát a kopástól, és biztosítja, hogy megtartsa a formáját még rendszeres iskolai használat mellett is.