| Súly | 0.12 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 31 x 6 x 35 cm |
| Anyag | 100% poliészter |
| Terhelhetőség | 2.00 kg |
| Űrtartalom | - |
| EAN | 8592571028399 |
| Modell | Az összes ZION termék |
| Szín | kék |
| Motívum | pixelart |
| Nem | fiúknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Rendet varázsolni a padra gyorsan és egyszerűen? Ez a praktikus iskolai tárolózseb tökéletes megoldás arra, hogy minden fontos kiegészítő és apróság kéznél legyen, amire gyermekednek az iskolában szüksége van.