| Súly | 0.12 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 31 x 6 x 35 cm |
| Anyag | 100% poliészter |
| Terhelhetőség | 2.00 kg |
| Űrtartalom | - |
| EAN | 8592571028382 |
| Modell | Az összes ZION termék |
| Szín | zöld, kék |
| Motívum | sportos |
| Nem | fiúknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Rendet tenni az iskolapadon? Egyszerűen és gyorsan! Ez a praktikus iskolai tárolózseb ideális megoldás minden olyan kiegészítő és apróság elhelyezésére, amire a gyermekednek szüksége van, és amit szeretne mindig kéznél tartani.