| Súly | 0.12 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 31 x 6 x 35 cm |
| Anyag | 100% poliészter |
| Terhelhetőség | 2.00 kg |
| Űrtartalom | - |
| EAN | 8592571028375 |
| Modell | Az összes ZION termék |
| Szín | kék, lila |
| Motívum | mesés, állatos |
| Nem | lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Rendet a padra – gyorsan és egyszerűen! Ez a praktikus iskolai tárolózseb tökéletes megoldás minden olyan kiegészítő és apróság rendszerezésére, amelyre gyermekednek folyamatosan szüksége van az iskolában.