| Súly | 0.12 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 31 x 6 x 35 cm |
| Anyag | 100% poliészter |
| Terhelhetőség | 2.00 kg |
| Űrtartalom | - |
| EAN | 8592571028368 |
| Modell | Az összes ZION termék |
| Szín | türkizkék |
| Motívum | állatos |
| Nem | lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Rendet a padra – gyorsan és egyszerűen! Ez a praktikus iskolai tárolózseb ideális megoldás minden kisebb-nagyobb apróság rendszerezésére, amit gyermekednek mindig kéznél kell tartania.