| Súly | 0.92 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 44 x 19 x 30 cm |
| Anyag | 100% újrahasznosított poliészter (rPET) |
| Terhelhetőség | 9.00 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
| EAN | 8592571028474 |
| Modell | Az összes VIKI termék |
| Évfolyam vagy kor | felső tagozat, középiskola, 5. osztály |
| Szín | türkizkék, kék, lila |
| Nem | lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Kétrekeszes hátizsák modern, vízszintes csíkos mintával, a türkiz, a rózsaszín és a lila vibráló árnyalataiban. A táska hátrésze párnázott és anatómiailag formázott, puha habszivacsból készült a maximális kényelmedért. A hátsó rekeszben egy párnázott zseb kapott helyet a laptopod és a tableted számára.
A két fő rekeszen kívül a hátizsák három első zsebbel is rendelkezik, amelyekbe tökéletesen belefér az azonos dizájnú ETUE 26038 tolltartó vagy egy uzsonnás doboz. A középső részbe egy hálós okmánytartó zsebet és egy kulcstartó karabinert is elhelyeztünk. Az oldalsó kulacstartó zsebek a hátizsákkal megegyező anyagból készültek (akár egy 1,5 literes palackot is stabilan megtartanak), a fényvisszaverő elemek pedig diszkréten simulnak bele a táska stílusos megjelenésébe.