| Súly | 1.00 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 45 x 21 x 31 cm |
| Anyag | 100% újrahasznosított poliészter (rPET) |
| Terhelhetőség | 9.00 kg |
| Űrtartalom | 28 l |
| EAN | 8592571028535 |
| Modell | Az összes SKYE termék |
| Évfolyam vagy kor | felső tagozat, középiskola, 5. osztály |
| Szín | kék |
| Nem | fiúknak, lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Egyrekeszes hátizsák modern, sötétkék dizájnnal és dinamikus absztrakt mintával. A táska hátrésze párnázott és anatómiailag formázott, puha habszivacsból készült a maximális kényelem érdekében. A fő rekeszben egy párnázott zseb kapott helyet a laptopod és a tableted számára.
A fő rekeszen kívül a hátizsák két első zsebbel is rendelkezik, amelyekbe tökéletesen belefér az azonos dizájnú ETUE 26044 tolltartó vagy egy uzsonnás doboz. Az elülső részbe egy hálós okmánytartó zsebet és egy kulcstartó karabinert is elhelyeztünk. Az oldalsó kulacstartó zsebek a hátizsákkal megegyező anyagból készültek (akár egy 1,5 literes palackot is stabilan megtartanak), a fényvisszaverő elemek pedig diszkréten simulnak bele a táska stílusos megjelenésébe.