| Súly | 1.00 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 45 x 21 x 31 cm |
| Anyag | 100% újrahasznosított poliészter (rPET) |
| Terhelhetőség | 9.00 kg |
| Űrtartalom | 28 l |
| EAN | 8592571028450 |
| Modell | Az összes SKYE termék |
| Évfolyam vagy kor | felső tagozat, középiskola, 5. osztály |
| Szín | kék |
| Nem | lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Egyrekeszes hátizsák fekete alapon színpompás, absztrakt virágmintával. A táska hátrésze párnázott és anatómiailag formázott, puha habszivacsból készült a maximális kényelmedért. A fő rekeszben egy párnázott zseb kapott helyet a laptopod és a tableted számára.
Az egy fő rekeszen kívül a hátizsák két első zsebbel is rendelkezik, amelyekbe tökéletesen belefér az azonos dizájnú ETUE 26036 tolltartó vagy egy uzsonnás doboz. A középső részbe egy hálós okmánytartó zsebet és egy kulcstartó karabinert is elhelyeztünk. Az oldalsó kulacstartó zsebek a hátizsákkal megegyező anyagból készültek (akár egy 1,5 literes palackot is stabilan megtartanak), a fényvisszaverő elemek pedig nem zavarják meg a táska stílusos megjelenését.