| Súly | 0.84 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 48 x 21 x 33 cm |
| Anyag | 100% poliészter |
| Terhelhetőség | 7.00 kg |
| Űrtartalom | 30 l |
| EAN | 8592571028467 |
| Modell | Az összes SANY termék |
| Évfolyam vagy kor | felső tagozat, középiskola, 5. osztály |
| Szín | kék |
| Nem | fiúknak, lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Kétrekeszes hátizsák letisztult dizájnnal, amely vásárlóink kifejezett kérésére született. A SANY modell a városi hátizsákok egyszerű megjelenését ötvözi az iskolatáskák teljes körű funkcionalitásával és ergonómiájával. A hátizsák hátrésze párnázott és anatómiailag formázott a kényelmed érdekében. A fő rekeszben egy párnázott zsebet találsz, amelyben biztonságban tudhatod akár a 15"-os notebookodat is.
A két fő rekesz mellett a hátizsák két első zsebbel is rendelkezik, amelyekbe kényelmesen belefér az azonos stílusú ETUE 23026 tolltartó vagy egy uzsonnás doboz. Az első zsebben egy praktikus, hálós okmánytartót és egy kulcstartó pántot is elhelyeztünk. A táska mindkét oldalán mély kulacstartó zsebeket találsz. A fényvisszaverő elemeket diszkréten építettük be, hogy ne törjék meg a táska letisztult megjelenését, de garantálják a biztonságodat.