| Súly | 1.24 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 44 x 21 x 30 cm |
| Anyag | 100% poliészter |
| Terhelhetőség | 9.00 kg |
| Űrtartalom | 27 l |
| EAN | 8592571028481 |
| Modell | Az összes ROTH termék |
| Évfolyam vagy kor | felső tagozat, középiskola, 5. osztály |
| Szín | türkizkék, rózsaszín, kék, lila |
| Nem | lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Kétrekeszes hátizsák modern, absztrakt mintával a rózsaszín, a lila és a türkiz élénk árnyalataiban. A táska hátrésze párnázott és anatómiailag formázott, puha habszivacsból készült a maximális kényelmedért. A hátsó rekeszben egy párnázott zseb kapott helyet a notebookod és a tableted számára.
A két fő rekeszen kívül a hátizsák két első zsebbel is rendelkezik, amelyekbe tökéletesen belefér az azonos dizájnú ETUE 26039 tolltartó vagy egy uzsonnás doboz. A középső rekeszbe egy hálós zseb került az irataidnak, valamint egy karabiner a kulcsaidnak. Az oldalsó kulacstartó zsebek a hátizsákkal megegyező anyagból készültek (akár egy 1,5 literes palackot is stabilan megtartanak), a fényvisszaverő elemek pedig nem zavarják meg a táska stílusos megjelenését.