| Súly | 0.86 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 44 x 22 x 30 cm |
| Anyag | 100% újrahasznosított poliészter (rPET) |
| Terhelhetőség | 9.00 kg |
| Űrtartalom | 27 l |
| EAN | 8592571028498 |
| Modell | Az összes RONY termék |
| Évfolyam vagy kor | felső tagozat, középiskola, 5. osztály |
| Szín | szürke, fekete |
| Nem | fiúknak, lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Kétrekeszes hátizsák modern fekete-szürke terepmintás dizájnnal, amelyet finom pöttyözött részletek tesznek teljessé. A hátizsák hátlapja párnázott és anatómiailag formázott, puha habszivacsból készült a maximális kényelmed érdekében. A hátsó rekeszben egy párnázott zsebet találsz a notebookod és a tableted számára.
A két fő rekeszen kívül a hátizsáknak két első zsebe is van, amelyekbe kényelmesen belefér az azonos mintájú ETUE 26040 tolltartó vagy egy uzsonnás doboz. A középső rekeszbe egy hálós zsebet tettünk az okmányaidnak, valamint egy karabinert a kulcsaidnak. Az oldalsó palacktartó zsebek a hátizsákkal megegyező anyagból készültek (tökéletesen megtartanak egy 1,5 literes palackot is), a fényvisszaverő elemek pedig stílusosan illeszkednek a táska megjelenéséhez.