A termék sajnos már nincs forgalomban.
| Súly | 0.70 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 45 x 18 x 30 cm |
| Anyag | 100% corduroy |
| Terhelhetőség | 5.00 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
| EAN | 8592571027545 |
| Modell | Az összes FINE termék |
| Évfolyam vagy kor | felső tagozat, középiskola |
| Kollekció | 2025 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
A kordbársony hátizsák tökéletesen ötvözi a praktikusságot és a divatot. Mindegy, merre indulsz vele – ez a stílusos darab minden szettet feldob. Ideális választás mindenkinek, aki meghaladja a 145 cm-es magasságot.