| Súly | 0.18 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 23 x 5 x 10 cm |
| Anyag | 100% poliészter |
| Terhelhetőség | 2.00 kg |
| Űrtartalom | - |
| EAN | 8592571028603 |
| Modell | Az összes ETUE termék |
| Szín | türkizkék, rózsaszín |
| Nem | lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Olyan tolltartót keresel, amely stílusos, és nem hagy beleolvadni az iskolapadok szürkeségébe? Ez a kreatív absztrakt mintás ovális etue, amelyben élénk rózsaszín, lila és türkizkék színek keverednek, pontosan azoknak készült, akik imádják az ötletes dizájnt és a rendet egyben. Ideális társ középiskolásoknak és nagyobb diákoknak.
Annak érdekében, hogy a tolltartó megőrizze az alakját, erős karton merevítéssel láttuk el. Emiatt elengedhetetlen, hogy kerüld a mosógépben történő mosást, mert az károsíthatná a merevítést. A tartós anyagnak köszönhetően a karbantartás egyszerű – a szennyeződéseket elég egy nedves ruhával áttörölni. Ez a legkíméletesebb módja annak, že a tolltartót tisztán és kiváló formában tartsad.