| Súly | 0.90 kg |
|---|---|
| Méretek (ma x mé x szé) | 41 x 21 x 30 cm |
| Anyag | 100% újrahasznosított poliészter (rPET) |
| Terhelhetőség | 7.00 kg |
| Űrtartalom | 23 l |
| EAN | 8592571027927 |
| Modell | Az összes ELLY termék |
| Évfolyam vagy kor | 1. osztály, 2. osztály, 3. osztály, 4. osztály |
| Szín | türkizkék, kék |
| Motívum | mesés |
| Nem | lányoknak |
| Kollekció | 2026 |
| Gyártó, importőr: | Topgal |
Az ELLY 26005 iskolatáska ELLY fazonban készült, amely tökéletes választás 125 cm-től a kisiskolás lányok számára, és gond nélkül elkíséri őket a 2. osztálytól egészen az 5. osztályig. A sellős motívum pasztell és türkiz színekben egy csipet varázslatot és fantáziát csempész minden iskolai napba – mintha egy tengeralatti mesevilág kelt volna életre a hátizsákon.
A táska ergonomikusan kialakított hátrésszel és puha párnázású, állítható vállpántokkal rendelkezik, amelyek kényelmesen követik a növekvő gyermek testalkatát. A magasságban állítható mellkaspánt segít a hátizsák megfelelő pozícionálásában a háton, így növeli a kényelmet és stabilitást a viselés során.
A belső tér jól tagolt és átlátható. A hátsó rekesz ideális a nehezebb tankönyvek vagy a füzettartó mappa tárolására. Az elülső zseb kiváló a könnyebb felszereléshez, például tolltartóhoz vagy a uzsonnás dobozhoz. Természetesen nem hiányozhat belőle a levehető kulcstartó karabiner sem, amelynek köszönhetően az apróságok mindig gyorsan megtalálhatók lesznek.
A két oldalsó zseb kényelmesen elnyel egy ZIVA kulacsot 0,5 literes űrtartalommal. A hátizsák fényvisszaverő elemekkel van ellátva az elején, oldalán és a vállpántokon, így gyermeked jobban látható lesz az iskolába vezető úton is – még rosszabb látási körülmények esetén is.
Az alsó rész strapabíró TOPDURA anyagból készült, amely megvédi a táskát a kopástól, és biztosítja, hogy megőrizze formáját a napi iskolai használat során is.